Pridať album

Albumy

FC Terra Varna A - SOSP Bánová 6:2

Terra Varna sa začína pomaly "udomácňovať" v seniorskej II. lige. Po rozpačitom úvode prišli dôležité víťazstvá a s nimi aj body do tabuľky. Opačný problém má Bánová. Zatiaľ sa jej nedarí nadviazať na víťazný prejav z III. ligy. V zápase mrzí určite druhý polčas a hlavne jeho záver. Terra strelila za 4. minúty tri góly a bolo rozhodnuté. V žilinskej ŠH na Bôriku 13. decembra 2015.

pridaný 17.12.2015 11:40 | 0 fotka a 1 videí | 293 zobrazení | žiadne hodnotenia

CELTIC ŽILINA - Profirol team Žilina A 5:12

Celtic sa zatiaľ herne trápi. Inak tomu nebolo ani v stretnutí 5. kola MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina - seniori II. 2015/16. Naopak, Profirol si hrá "svoje", je veľmi produktívny, káder sa stabilizoval, zdravé jadro je stále pokope. Pala Poliačeka doplnila nová akvizícia Martin Šimkulič a vyzerá, že táto kombinácia bude fungovať viac ako dobre. V žilinskej ŠH na Bôriku 13. decembra 2015.

BANDA - Straník - Zástranie 8:3

V polčase zápasu 10. kola MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina seniori III. 2015/16, to ešte bolo veľmi tesné. Banda viedla jednogólovým rozdielom (3:2) a zdalo sa, že Straník by aj mohol pomýšľať na nejaký ten bodík. Druhé dejstvo bolo však v jasnej réžii Bandy. V žilinskej ŠH na Bôriku 12. decembra 2015.

For fun - Jalapeňos A 1:5

Papričky to v zápase 10. kola MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina 2015/16 seniori III. zahrali parádne. For fun dokázalo zaznamenať iba čestný úspech, aj to až v 47. minúte. Naopak, súper sa bavil a zdá sa, že zlý úvod sezóny sa začína obracať. V žilinskej ŠH na Bôriku 12. decembra 2015.

FC Terra Varna B - FC Sportiva Žilina 1:6

Prekvapujúci priebeh malo stretnutie 12. kola MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina 2015/16. Terra Varna nepotvrdila úlohu papierového favorita a až veľmi ľahko podľahla Sportive. Tá podala slušný výkon, ťažila zo zakončenia a čo to pochytal aj brankár Ján Sobčák, s ktorým sme sa porozprávali. V žilinskej ŠH na Bôriku 12. decembra 2015.

FC Terra Varna B - FC Vrece 2:1

Asi trošku nezaslúžené víťazstvo Terra Varny. FC Vrece bolo v oklieštenej zostave, ale aj napriek tomu bolo o kúsok lepším tímom počas väčšiny zápasu. Avšak hrá sa až do záverečnej sirény a posledné minúty priniesli viac šťastia na halovky Varny. V zápase 10. kola MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina seniori VI. 2015/16, v žilinskej ŠH na Bôriku 26. novembra 2015.

« 1 49 97 120 121 122 123 124 125 126 145 193 »