Pridať album

Albumy

Profirol team Žilina - BARSA 1:0

Prvoligová BARSA bola vo futsalovom Žirafa pohári Žilina 2015 veľmi málo nápaditá pri vytváraní si príležitostí a zakončení. Častokrát strnulý prejav sa prejavil aj v osemfinále proti Profirolu. Súboj výrazných defenzív s futbalovým výsledkom a šťastnejším koncom pre postupujúci Profirol zhodnotil ich hráč - Marek Kubiš, v žilinskej ŠH na Bôriku 23. júna 2015.

pridaný 25.06.2015 08:51 | 0 fotka a 1 videí | 378 zobrazení | žiadne hodnotenia

EUNICA FUTSAL TEAM - FC MIRUPO Žilina 2:4

EUNICA si v osemfinále futsalového Žirafa pohára Žilina 2015 nechala ujsť vstup do zápasu. Po polčase prehrávala 1:2, v druhom dejstve už 1:4. Nevedela sa naštartovať k súvislejšiemu tlaku alebo presnejšej kombinácii. To sa darilo až v záverečných minútach a aj napriek viacerým dobrým príležitostiam už bolo neskoro na zvrat. V žilinskej ŠH na Bôriku zhrnul priebeh Mišo Michálek (MIRUPO), 23. júna 2015.

De Luxe - PUPKÁČI Futsal Team 12:3

Pupkáči sa asi uspokojili s postupom medzi posledných 16 tímov a keď súper prišiel iba so štyrmi hráčmi do poľa, nechceli ich veľmi po ihrisku preháňať. Naopak, De Luxe nemali zľutovania a v oklieštenej zostave si z chuti zastrieľali. V albume nájdete video pohľad na dva pokutové kopy, prvý veľmi nepríjemný do tváre Mareka Kotuláča, ale aj dva rozhovory (Michal Hazda - Tomáš Grznár) a spoločné foto Pupkáčov. V žilinskej ŠH na Bôriku, 23. júna 2015.

MPR ŽILINA - FC-OSČ 3:5

Ani v osemfinále sa OSČ nezastavilo z 25. miesta po základnej časti si "vyšliaplo" na druhú MPR a je z toho prekvapenie. Od 34. minúty bol stav nerozhodný 3:3 ale v posledných dvoch minútach OSČ dvakrát skórovalo a postúpilo medzi poslednú osmičku. Duel zhodnotil Roman Turčan (OSČ), v žilinskej ŠH na Bôriku 21. júna 2015.

Sporting Solinky - Vikingovia z Deportiva B 14:4

Vikingovia postupujúci z 22. miesta to v osemfinále Sportingu chceli viac znepríjemniť, ale s oklieštenou zostavou nemali na skúseného súpera nárok. Veľký gólový rozdiel zodpovedal priebehu na ihrisku. V žilinskej ŠH na Bôriku v nedeľu 21. júna 2015 hodnotili súboj Jakub Rautner (Sporting) a Matej Gajdošík (Vikingovia).

Profirol team Žilina - FC Manolo Team Žilina 3:2

Posledný 16-finálový duel futsalového Žirafa pohára Žilina 2015 sa hral v sobotu 20. júna podvečer v ŠH na Bôriku. V prvom polčase sa nik z aktérov nepresadil a tak sa o všetkom rozhodovalo až v druhom dejstve resp. v záverečných minútach. Nechýbalo nasadenie, emócie, ... ale na tretí gól Profirolu už Manolo nedokázalo reagovať a tak podľahlo najtesnejším rozdielom. Svoj pohľad na stretnutie zhrnul brankár Profirolu Martin Ďuriš.

« 1 49 97 130 131 132 133 134 135 136 145 193 »