Pridať album

Albumy

THE RED DEVILS ŽILINA A - FC Terra Varna 1:2 p.k.

Super duel v 16-finále futsalového Žirafa pohára Žilina 2015 sa odohral medzi kolegami zo seniorskej III. ligy. Súperi sa tak dobre poznali, ale postavenie po základnej časti dávali viac papierových predpokladov pre The Red Devils. Tí totiž skončili na 7. mieste, kým súper až na 26. Skóre sa otváralo už v 20. sekunde keď išla do vedenia Terra a vydržalo jej to až do 43. minúte. Keďže sa do záverečnej sirény už nikto gólovo nepresadil, nasledovali pokutové kopy a v nich malé prekvapenia v postupe Terra Varny. Duel zhodnotil jej nehrajúci kapitán Jano Danihel, v žilinskej ŠH na Bôriku 20. júna 2015.

pridaný 22.06.2015 15:16 | 0 fotka a 1 videí | 538 zobrazení | žiadne hodnotenia

FSC Small Wood Žilina A - Partizán Bukovina 5:1

V 16-finále futsalového Žirafa pohára Žilina 2015 na seba narazili 3. a 30. tím po základnej časti. Partizán by si zaslúžil absolutórium, lebo aj bez hráča na striedanie to nevzdali a bojovali až do záverečných minút a pred koncom už tak chýbali sily. Small Wood idú ďalej. Priebeh zhodnotili Daniel Puček resp. Jozef Košiar, v žilinskej ŠH na Bôriku 20. júna 2015.

Cys Žilina - Malaga 6:3

V repete súboja už zo skupiny futsalového Žirafa pohára Žilina 2015 bola tentoraz úspešnejšia Cyska. Možno nemala viac z hry, ale bola efektívnejšia v zakončení. Naopak súper kazil veľa prihrávok a trápil sa s prechodom k súperovej bránke. Tesne pred záverom mohol aj vyrovnať, ale lopta skončila na pravej tyčke. Následne platilo nedáš - dostaneš a bolo rozhodnuté. V albume nájdete dve zahrania priamych kopov a pohľad na priebeh od brankára Cys - Miša Greschnera. V žilinskej ŠH na Bôriku, 20. júna 2015.

FC MIRUPO Žilina - MFK Hájik 13:1

Výsledok 16-finále síce trošku hrozivý, ale chalanom z MFK Hájik to vôbec nevadí. Bavia sa spoločnou pohybovou aktivitou a pri skupinovom zhodnotení prehraného zápasu vám štyri usmiate tváre zaručenie urobia radosť :-) V žilinskej ŠH na Bôriku, 19. júna 2015.

Recreativo - BARSA 2:3

Tabuľkový susedia po základnej časti, tímy zo 16. a 17. miesta na seba narazili v 16-finále. Prvoligová BARSA sa proti tímu z piatej ligy na postup "narobila". Mala síce hernú prevahu ale viaceré dobré príležitosti pochytal Tomáš Dorčík. Recreativu sa podarilo ešte 45.minúte znížiť na rozdiel jediného gólu ale do záverečnej sirény sa už skóre nezmenilo. V žilinskej ŠH na Bôriku duel zhodnotil nehrajúci brankár Recreativa - Lukáš Zajac, 19. júna 2015.

FK Kastrol Team Žilina A - PUPKÁČI Futsal Team 4:5

Ďalšie viac ako zaujímavé 16-finále. Papierovým favoritom bol Kastrol zo seniorskej III. ligy, ktorý si vybojoval vedenie už 4:2 ale nestačilo. Pupkáči to nevzdali a záverečných momentoch rozhodli o svojom postupe. Stretnutie v krátkosti zhodnotil Michal Hazda (Pupkáči). V žilinskej ŠH na Bôriku, 19. júna 2015.

« 1 49 97 131 132 133 134 135 136 137 145 193 »