Pridať album

Albumy

Jano Košturiak (Terra Varna) pozýva do LIVING Restaurant.

Na ihrisku jeho dôraz a súboje na hranici pravidiel NECHUTIA viacerým hráčom súpera. V drese Terra Varny z MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina 2014/15 seniori III. už zviedol aj nejeden slovný súboj - hráč, alebo aj alternujúci brankár - Jano Košturiak. V strede aktuálneho týždňa urobil veľký krok (nedávno sa aj oženil :-)) a stal sa spolumajiteľom vysnenej, novučičkej, reštaurácie v žilinskom LIVING Centre (na Solinkách, pri METRE). Tak sa nechajte pozvať do príjemného prostredia a ten čo nechutí na ihrisku bude určite na tanieri. Nakrútené v LIVING Restaurant 12. júna 2015.

pridaný 12.06.2015 16:11 | 0 fotka a 1 videí | 580 zobrazení | žiadne hodnotenia

FK DIVÉ Svine - BANDA 2:4

Siedmoligové Divé Svine boli štvrtoligovej Bandy dlho viac ako vyrovnaným súperom. Dokonca viedli 2:0, ale to boli posledné góly, ktoré v stretnutí dali. Banda do prestávky znížila a druhé dejstvo už bolo viac menej v jej réžii. Svine, aj napriek prehre, podali veľmi sympatický výkon, do kolien ich ale dostali mrzuté góly v rýchlo slede. V závere už chýbali predovšetkým psychické sily dostať duel aspoň do rovnovážneho stavu. Po stretnutí sa podarilo vyspovedať brankára Bandy - Maťa Faštiu. V albume nájdete jeho pohľad na nielen na samotný zápas ale aj na celú základnú časť. Nakrútené v žilinskej ŠH na Bôriku, 11. júna 2015 po 7. kole skupiny F futsalového Žirafa pohára Žilina 2015.

FC Terra Varna - FK DIVÉ Svine 8:9 p.k.

V 6. kole skupiny F futsalového Žirafa pohára Žilina 2015 na seba narazili tímy zo seniorskej III. a VII. ligy. Temperamentné "južanské" typy v kádri Terra Varny už boli iba čerešničkou na torte veľmi zaujímavého duelu. Varna bola papierovým favoritom a zo začiatku to aj potvrdzovala. Od 12. minúty viedla už 3:0 ale Svine sa už pozvoľna dostávali do hry. Postupne nielen vyrovnali, aby v 37. minúte už aj viedli najtesnejším rozdielom 7:8. Varna však vyrovnala a tak sa rozhodovalo v pokutových kopoch. V albume nájdete nielen ich videozostrih ale aj viaceré ďalšie priame, alebo nepriame kopy. V žilinskej ŠH na Bôriku, 9. júna 2015.

De Luxe - ŽFA B - Sporting Solinky 9:6

Foto album zo zápasu 18. kola MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina 2014/15 - seniori III., v žilinskej ŠH na Bôriku 3. mája 2015.

FC LOMI - Juventus Žilina 4:5

Foto album zo zápasu 18. kola MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina 2014/15 - seniori I., v žilinskej ŠH na Bôriku 2. mája 2015.

PREDATORS A - FC-OSČ 7:8 p.k.

Video zostrih pokutových kopov v zápase 3. kola skupiny B futsalového Žirafa pohára Žilina 2015, 23. mája 2015 v ŠH na Bôriku.

« 1 49 97 133 134 135 136 137 138 139 145 193 »