Pridať album

Albumy

FK Kastrol Team Žilina FX - Jalapeňos B 3:3

Veľmi zaujímavý duel 1. kola MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina 2015/16 - seniori V., ktorý mal dva úplne rozdielne polčasy. V tom prvom dominovali Jalapeňos. Po prestávke sa ale to prevádzkovej teploty dostali Kastroláci, ani raz neinkasovali avšak tri krát skórovali, z čoho sa zrodila asi spravodlivá remíza. V žilinskej ŠH na Bôriku 4. októbra 2015.

pridaný 07.10.2015 22:38 | 0 fotka a 2 videí | 393 zobrazení | žiadne hodnotenia

RAMON Závodie-Hájik - Partizán Bukovina 6:5

RAMON už mal v 35. minúte zápasu 1. kola MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina 2015/16 - seniori V., pohodlný 3 gólový náskok (6:3). Partizán to však nevzdal a bojoval až do samého záveru. V 47. minúte to už bolo iba o gól a možno keby sa hralo o 5 minút dlhšie, tak sa zrodí aj remíza, bod za nasadenie by si aj "žltí" zaslúžili. V žilinskej ŠH na Bôriku 4. októbra 2015.

FSC Small Wood Žilina B - FK DIVÉ Svine 5:12

Small Wood zažili v prvom vystúpení sezóny veľmi studenú sprchu. V 1. kole MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina 2015/16 - seniori V. narazili na Divé Svine, ktoré ich doslova "rozryli". Ešte prvý polčas bol ako tak vyrovnaný, ale v druhom dejstve to bol uragán. Agilnú dvojicu Laščiak - Mintách (obaja po 10 bodov) výborne dopĺňal zvyšok zostavy. Viac v rozhovoroch, v žilinskej ŠH na Bôriku 4. októbra 2015.

BANANA 2011 HÁJIK - PREDATORS B 3:5

Množstvo osobných súbojov, viacero priamych ale aj 10 kopov, gólový zvrat v závere, aj taký bol zápas 1. kola MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina 2015/16 seniori V., čo to zo zaujímavého priebehu nájdete aj v albume, hralo sa v žilinskej ŠH na Bôriku 3. októbra 2015.

HBC Rajec Wings - HBK VICTORY 9:3

Victory nezopakovalo dobrý výkon v úvodnom zápase sezóny. V prvej tretine to ešte ako tak vyzeralo ale góly strieľal iba Rajec. Nakoniec to v stretnutí 2. kola FARSER Hokejbalovej Žirafa Ligy Žilina 2015/16 dopadlo trošku krutým výsledkom. Žilinské hokejbalové ihrisko na Závaží, 3. októbra 2015.

HBC Revolutions Žirafa - HBK KNM Predators 8:4

Aj keď Revolutions stále riešia post brankára, nič to nezmenilo na fakte, že na rozdiel od prvého zápasu sa im darilo v koncovke. Predátorom sa nedá uprieť snaha a chuť, hádam im vydrží lebo to určite prinesie skôr či neskôr želaný výsledok. Žilinské ihrisko na Závaží 3. októbra 2015.

« 1 99 171 172 173 174 175 176 177 198 296 394 »