Album TJ Midus 7:3 Gentlemans

Zobraziť: všetko | videá | fotky | komentáre

9.min 1.tretiny stav 1:0
čas medzi padaním gólov vypĺňali pádmi hráči :-)
vľavo strelec 2.gólu Midusu - Rado Marko stav 2:1
vzápätí rýchle prestriedanie hráčov
mierne pohoršenie smerom k rozhodcovi za domnelý neodpískaný faul
koniec 1.tretiny znamená pre Midus dôvod na spokojnosť, stav 2:0
keďže 1.tretina začala zo strany TJ vo veľmi rýchlom a útočnom nasadení, je tu čas pre Gentlemans na krátke vydýchanie sa a nabranie nových síl
začiatok 2. tretiny
Gentlemans znižujú náskok Midusu a zdá sa, že pauza medzi tretinami bola pre nich prospešná, stav 2:1
Midus zvyšuje otáčky hry, predvádza veľa krásnych akcií
žiaľ všetky šance končia zatiaľ nepremenené
čakáme, kto prvý prelomí tú smolu
konečne pre Midus zmäkla betónová plocha a hráč č.71 Vasko strieľa náš 3.gól, stav 3:1
do dvoch minút prichádza ďalšie naše gólové navýšenie, stav 4:1
po Miklovičovej asistencii a Nízlovej streľbe sa stav stretnutia do minúty mení k veselšiemu výsledku stav 5:1
trojnásobná kosa na striedačke a zahrievanie telo na telo (((°;
tá zima nebýva až taká chladná a krutá, pokiaľ nás hreje slušný výsledok na konci 2. tretiny stav 5:1
Gentlemans nechápavo hodnotia doterajší stav po dvoch tretinách
v štvrtej minúte 3. tretiny sa Gentlemanom po Lehotského strele podarilo znížiť stav o gól, 5:2
tlak pred našou bránkou sa po 2.góle súpera zvyšuje
po 5. minútach sme sa znovu neubránili pred súperom, ktorý znižuje svoje konto o dvojgólový rozdiel, stav 5:3
ideálna hlavička :-)
asistencia hráča Midusu č.69 Rada M. a strelecká lahôdka hráča č.17 Peťa M. zvýšila naše skôre na 6:3
úprava masky - Maco, nezdržuj ! :-) ... chceme ešte vsietiť súperovi aspoň jeden gól *-)
dve minúty pred koncom stretnutia sa po šikovnej prihrávke kapitána č.30 Nízla, podarilo Dušovi Miklemu zavŕšiť naše strelecké umenie 7.gólom, stav 7:3
posledné vhadzovanie
záverečný hvizd a radosť z nášho "posledného" víťazstva
uznanie za slušný výkon
priateľské stisky rúk, ťažko skryté pocity smútku súpera a doširoka odhalený úsmev v tvári našich hráčov