Pridať album

Albumy

CHJK Forever Žirafa - De Luxe 7:4

Víťazom futsalového Žirafa pohára Žilina 2015 sa stalo CHJK Forever Žirafa, ktoré nenašlo premožiteľa ani v jednom z 11 pohárových duelov. Nepodarilo sa to ani De Luxe vo finále, ktoré bolo vrcholom aj po športovej stránke. Viac už hodnotenia z oboch táborov - Dušan Štaffen - tréner (Forever Žirafa) resp. Tomáš Grznár - hráč (De Luxe), v žilinskej ŠH na Bôriku 28. júna 2015.

pridaný 06.07.2015 13:39 | 4 fotka a 2 videí | 758 zobrazení | žiadne hodnotenia

Sporting Solinky - Cys Žilina 1:5

Cyska sa prepracovala zo 14. miesta po základnej časti až medzi poslednú štvorku futsalového Žirafa pohára Žilina 2015. V semifinále síce nestačila na neskoršieho víťaza CHJK Forever Žirafa ale v súboji o bronz bola úspešná proti Sportingu. Priebeh futsalového pohára ale aj ligovú sezónu zhodnotil hráč Cysky - Vlado Turský. V žilinskej ŠH na Bôriku 28. júna 2015.

Sporting Solinky - FC MIRUPO Žilina 5:3

V ďalšom štvrťfinálovom súboji futsalového Žirafa pohára Žilina 2015 rozhodol úvod zápasu. Sporting totiž už v 2. minúte viedol 2:0 a gólový rozdiel sa už MIRUPU nepodaril dotiahnuť počas celého priebehu, aj napriek viacerým dobrým príležitostiam. V zlomových momentoch sa nepodarilo skórovať a tak ide ďalej Sporting. Stretnutie zhodnotil hráč MIRUPA Michal Michalek, v žilinskej ŠH na Bôriku 27. júna 2015.

De Luxe - Profirol team Žilina 3:1

Návrat k štvrťfinálovému duelu futsalového Žirafa pohára Žilina 2015, v ktorom na seba narazili súperi zo seniorskej III. ligy. Stretnutie zhodnotili Ondrej Chupáň - brankár (De Luxe) a Roman Palubjak - hráč (Profirol). V žilinskej ŠH na Bôriku 27. júna 2015.

DANDY Group - HBC Rosina 3:2

Aj 3. duel finálovej série skončil jednogólovým rozdielom, prvýkrát sa však z víťazstva tešilo DANDY. To už síce v 17. minúte prehrávalo 0:2, ale zvýšenou aktivitou vyrovnalo a necelé štyri minúty pred záverečnou sirénou išlo do vedenia, na ktorom už nič nezmenila ani záverečná power-play Rosiny. V albume dva rozhovory s kapitánmi oboch tímov - Edko Kuna (Rosina) a Maťo Hulín (DANDY), žilinské hokejbalové ihrisko na Závaží 4. júla 2015.

Delfíny - Zenitové Včely 7:8 s.n.

Delfíny začali štvrfinálový súboj florbalového Žirafa pohára Žilina 2015 viac ako vlažne. Benevolentný prístup v obrane a ľahkovážnosť v zakončení bola voda na mlyn pre súpera, ktorý si vytvoril náskok 1:7. Ani ten mu nestačil, lebo posledná tretina bola v réžii Delfínov, ktorí stiahli 6-gólové manko a tak sa o postupujúcom muselo rozhodnúť v samostatných nájazdoch. Ich zostrih nájdete v albume, v žilinskej ŠH na Bôriku 30. júna 2015.

« 1 99 178 179 180 181 182 183 184 198 296 394 »