Pridať album

Albumy

MIRUPO Futsalová Žirafa Liga Žilina 2014/15

Reportáž TV Severka z ukončenia 10. sezóny MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina 2014/15, v žilinskej ŠH na Bôriku 28. júna 2015

pridaný 30.06.2015 14:43 | 0 fotka a 1 videí | 568 zobrazení | žiadne hodnotenia

USA - Slovensko 3:4 p.p.

Vo finále MS v hokejbale 2015 zdolalo Slovensko výber USA a obhájilo titul Majstrov sveta. Vo švajčiarskom Zugu 28. júna 2015.

Kráľ strelcov futsalovej Žiliny 2015.

V albume kratke instruktazne video k sutazi o Krala strelcov futsalovej Ziliny 2015, ktora sa bude konat pocas slavnostneho ukoncenia 10.rocnika Mirupo Futsalovej Zirafa Ligy Zilina 2014/15, v zilinskej SH na Boriku v nedelu 28. juna 2015, viac info aj v clanku http://www.sportvin.sk/clanky/1384.

FSC Small Wood Žilina A - Cys Žilina 1:7

Veľké štvrťfinálové prekvapenie. Small Wood (3. po základnej časti) akoby sa zľakol proti Cyske (14.) úlohy papierového favorita. Všetko hovorilo v jeho prospech o to viac, že Cyska na stretnutie nastúpila iba v zostave 5 + 1. Žiaľ, mladíci na starší skúsený mančaft nevymysleli úplne nič. Ani len ich nedonútili zvýšeným pohybom k únave alebo k chybovaniu. Taktiku napádania, dôslednej obrany a rýchlych útokov tak naopak hrala Cyska a bolo veľmi, veľmi úspešná. Súpera nepustila nielen k vážnejšiemu ohrozeniu bránky, ale ani k trvalejšiemu tlaku, nebodaj k hernej prevahe. Viac už v rozhovoroch s Tomášom Kvaššayom resp. Mišom Greschnerom. V žilinskej ŠH na Bôriku 25. júna 2015.

FBC Giraffa Camelo Pajdalis - FBC Bypass Púchov 5:6 s.n.

Posledný zápas skupinovej časti florbalového Žirafa pohára Žilina 2015 skončil až samostatnými nájazdmi. Giraffa doťahovala vedenie súpera počas celého priebehu, vyrovnala až necelé 2 minúty pre záverečnou sirénou. V albume nájdete zostrih nájazdoch, pričom z trojice hráčov Giraffa nebol úspešný ani jeden, naopak Bypass sa presadil dvakrát, v žilinskej ŠH na Bôriku 24. júna 2015.

CHJK Forever Žirafa - FC-OSČ 10:0

Prvý štvrťfinálový duel futsalového Žirafa pohára Žilina 2015 proti sebe postavil víťaza základnej časti - Forever a až 25. tím, víťaza seniorskej VII. ligy - OSČ. Od úvodných minút potvrdzoval úlohu favorita CHJK, ktorý bol lepší vo všetkých herných činnostiach. Avšak za príležitosti v záverečných minútach by si OSČ minimálne jeden čestný úspech zaslúžilo. Viac o priebehu v troch rozhovoroch s Vlado Gavrilov, Tomáš Škrobák a Anton Šmehýl, v žilinskej ŠH na Bôriku 24. júna 2015.

« 1 99 179 180 181 182 183 184 185 198 296 394 »