Pridať album

Albumy

Sporting Solinky - Vikingovia z Deportiva B 14:4

Vikingovia postupujúci z 22. miesta to v osemfinále Sportingu chceli viac znepríjemniť, ale s oklieštenou zostavou nemali na skúseného súpera nárok. Veľký gólový rozdiel zodpovedal priebehu na ihrisku. V žilinskej ŠH na Bôriku v nedeľu 21. júna 2015 hodnotili súboj Jakub Rautner (Sporting) a Matej Gajdošík (Vikingovia).

pridaný 23.06.2015 14:25 | 0 fotka a 2 videí | 547 zobrazení | žiadne hodnotenia

Unihoc Žirafa - FBC KNM 10:3

Aj v druhom zápase finálovej série UNIHOC Florbalovej Žirafa Ligy Žilina 2014/15 bol lepší úradujúci majster a už aj 7-násobný víťaz UNIHOC Team. Sériu zhodnotili hráči z oboch kádrov - Lukáš Piják (KNM) resp. Maťo Krško (UNIHOC). V albume nájdete aj spoločné fotky oboch tímov, v žilinskej ŠH na Bôriku 22. júna 2015.

Profirol team Žilina - FC Manolo Team Žilina 3:2

Posledný 16-finálový duel futsalového Žirafa pohára Žilina 2015 sa hral v sobotu 20. júna podvečer v ŠH na Bôriku. V prvom polčase sa nik z aktérov nepresadil a tak sa o všetkom rozhodovalo až v druhom dejstve resp. v záverečných minútach. Nechýbalo nasadenie, emócie, ... ale na tretí gól Profirolu už Manolo nedokázalo reagovať a tak podľahlo najtesnejším rozdielom. Svoj pohľad na stretnutie zhrnul brankár Profirolu Martin Ďuriš.

THE RED DEVILS ŽILINA A - FC Terra Varna 1:2 p.k.

Super duel v 16-finále futsalového Žirafa pohára Žilina 2015 sa odohral medzi kolegami zo seniorskej III. ligy. Súperi sa tak dobre poznali, ale postavenie po základnej časti dávali viac papierových predpokladov pre The Red Devils. Tí totiž skončili na 7. mieste, kým súper až na 26. Skóre sa otváralo už v 20. sekunde keď išla do vedenia Terra a vydržalo jej to až do 43. minúte. Keďže sa do záverečnej sirény už nikto gólovo nepresadil, nasledovali pokutové kopy a v nich malé prekvapenia v postupe Terra Varny. Duel zhodnotil jej nehrajúci kapitán Jano Danihel, v žilinskej ŠH na Bôriku 20. júna 2015.

HBC Rosina - DANDY Group 4:3 s.n.

Rosine v prvom zápase finálovej série FARSER Hokejbalovej Žirafa Ligy Žilina 2014/15 nestačilo vedenie ani 3:1. Dandy zvýšenou aktivitou v závere vyrovnalo. V predĺžení gól nepadol a v samostatných nájazdoch boli úspešnejší "domáci". V albume sú tri hodnotenia stretnutia od priamych aktérov - Edko Kuna, Michal Kokavec a Martin Hulín. Hokejbalové ihrisko na Závaží v Žiline, 20. júna 2015.

FSC Small Wood Žilina A - Partizán Bukovina 5:1

V 16-finále futsalového Žirafa pohára Žilina 2015 na seba narazili 3. a 30. tím po základnej časti. Partizán by si zaslúžil absolutórium, lebo aj bez hráča na striedanie to nevzdali a bojovali až do záverečných minút a pred koncom už tak chýbali sily. Small Wood idú ďalej. Priebeh zhodnotili Daniel Puček resp. Jozef Košiar, v žilinskej ŠH na Bôriku 20. júna 2015.

« 1 99 181 182 183 184 185 186 187 198 296 394 »